TK - plavby 

Připravované akce

Plánované plavby, na které se můžete přihlásit nezávisle na Vašich zkušenostech. Může to být i Vaše první plavba v životě. Náročnost plavby je vyjádřena stupni 1 až 3. Stupeň 1 odpovídá nejnižší náročnosti, klidná plavba, častější zastávky. Naopak stupeň 3 odpovídá vysoké náročnosti, dlouhé non-stop etapy otevřeným mořem či oceánem, vysoká psychická a fyzická zátěž.


Chcete být jako první informováni o mých akcích? Můžete mi na sebe zanechat kontakt.


Průlivem La Manche z Francie do Belgie 22.6.-3.7.2023

12denní plavba v délce 500 NM z Brestu na britský ostrov Guernsey a dále Lamanšským průlivem se zastávkou v Normandii až do belgických Antwerp.

Expediční přeplavba se zastávkami v plánovaných místech pro získání dostatku zkušeností v podmínkách husté lodní dopravy, velkých přílivů a odlivů, silných mořských proudů. Naučíme se plánování trasy podle meteorologických předpovědních modelů a především plánování s ohledem na výšku vody a proudy. Zápočet uplutých námořních mil pro zájemce o průkaz B – Yachmaster Offshore.

Expediční přeplavba.


Plavba za vlastní individualitou 22.9.-30.9.2023

9denní sebe poznávací plavba s meditacemi mezi švédskými ostrovy. Na plavbě budeme pracovat s vaší myslí, s její vědomou i nevědomou částí. Zároveň se jako členové posádky budete podílet na řízení lodi. Akce je vhodná i pro ty, kteří nemají s meditacemi ani plavbou žádné zkušenosti.

Připravujeme

  • Náročnost 1

Kurz pro budoucí skipery na Baltu 3.10.-11.10.2023

9denní skiperský kurz v Baltickém moři zakončený praktickou zkouškou pro získání průkazu C se zastávkami na kotvě i v přístavech. Vyplujeme ze Švédska mezi tisíci ostrůvky a přistaneme v Německu. Kurz je zaměřen především prakticky, nebude však chybět ani teorie. Součástí kurzu bude i plavba v noci a plavba ve směnách.

Připravujeme

  • Náročnost 2